خرید ملک در قبرس شمالی

خرید ملک در قبرس شمالی یکی از بهترین شیوه های اخذ اقامت دائم این کشور است. از جمله نکات بسیار جذابی که می توان در ارتباط با این کشور ذکر کرد، دریافت مالیات کم ، اقتصاد رو به توسعه ، امنیت بالا و عضویت در اتحادیه اروپا می باشد.خرید خانه در قبرس شمالی در سال های اخیر یکی از راحت ترین و در عین حال پرسود ترین روش های اخذ اقامت و زندگی در این کشور تبدیل شده است و ما در ادامه این راهنمای جامع به هر انچه شما برای این سرمایه گذاری نیازمند هستید پاسخ خواهیم داد.

فرم خرید ملک در قبرس شمالی

بعد از پر کردن فرم همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند و مشاوره رایگان می دهند.

توصیه می گردد در صورت عدم برخورداری دانش و تجربه ی کافی برای خرید خانه در قبرس حتما با همکاران ما در موسسه Emeral Investmentتماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان همکاران ما بهره مند شوید. با انجام این کار از بروز مشکلات بسیار زیادی جلوگیری خواهد شد.

آفر ویژه تهاتر ملک در ایران با ملک در قبرس جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را تکمیل فرمایید.

kayalar 7
kayalar 7
از
75000 پوند انگلستان
کد ملک : 18170
kayalar 5
kayalar 5
از
80000 پوند انگلستان
کد ملک : 18154
vavilia serenity
vavilia serenity
از
370000 پوند انگلستان
کد ملک : 18025

سوالات متداول درباره خرید ملک در قبرس 

1- سوال: آیا در حال حاضر امکان خرید خانه ارزان در قبرس وجود دارد؟

پاسخ : قطعا بله به جهت انکه پروژه های ساخت ساز متعددی هم اکنون در این کشور در حال اجرا می باشد تنوع قیمت املاک در این کشور بالا بوده و واحد هایی باقیمت ارزان هم پیدا و خریده می شود.

2 – سوال: حداقل مبلغ لازم برای خرید ملک در قبرس شمالی چقدر است؟

پاسخ : این مبلغ بسته به نوع ملک انتخابی شما دارد اما حداقل قیمت خانه در قبرس به پول ایران چیزی در حدود 55000 پوند معادل تقریبا (4 میلیارد پانصد میلیون تومان) می باشد.

3 – سوال :آیا در صورت خرید خانه در قبرس شمالی می توانم اقامت این کشور را دریافت کنم ؟
پاسخ:بله دریافت اقامت از طریق خرید ملک در قبرس یکی از شیوه های رایج مهاجرت و اخذ اقامت این کشور می باشد.

4 – سوال:آیا برای خرید خانه در قبرس شمالی میتوان اقدام به تهیه وام کرد؟
پاسخ:بله.در صورتی که استطاعت مالی کافی برای پرداخت کامل هزینه خرید خانه در قبرس را ندارید میتوانید اقدام به دریافت وام کرده و از این طریق ملک مد نظر خود را خریداری کنید

5 – سوال :آیا امکان خرید اقساطی ملک در قبرس شمالی وجود دارد؟

پاسخ:بله امکان خرید قسطی خانه در قبرس شمالی وجود دارد و در حال حاضر بسیاری از واحد های اماده فروش در این کشور از چنین ویژگی برخوردار هستند.

6-سوال:شرایط دریافت اقامت با خرید ملک در قبرس شمالی چگونه است؟

پاسخ:سریع ترین و در عین حال ساده ترین شیوه برای اخذ اقامت قبرس شمالی با خرید ملک می باشد.

7-سوال :ایا امکان اجاره دادن ملک خریداری شده وجود دارد ؟

پاسخ : بله یکی از مهم ترین مزایای این سرمایه گذاری امکان اجاره ملک و دریافت اجاره به پوند می باشد.

8-سوال :مالیات خرید مسکن چگونه محاسبه می شود؟

پاسخ:به صورت کلی فرد در زمان خرید خانه در قبرس شمالی می بایست مبلغ معادل 5% درصد از ارزش خانه را به عنوان مالیات پرداخت کند و همچنین به منظور ثبت مالکیت ملک می بایست مبلغی معادل 12.5% درصد قیمت ملک در زمان معامله به اداره تاپو  پرداخت کند.

9-سوال : ایا امکان تهاتر ملک در ایران با یک ملک دیگر در قبرس وجود دارد ؟

پاسخ :بله این امکان وجود داشته و کارشناسان ما در این مسیر همراه شما خواهند بود  ، فلذا برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

10-سوال:مشهورترین پروژه های ملکی  در قبرس شمالی چه پروژه هایی هستند؟

پاسخ:پروژه هایی مثل اوشن لایف،سفیر بلو ،اینفنیتی از جمله مشهورترین پروژه های ملکی  می باشند. 

11-سوال:در زمان بستن قرارداد خرید ملک مهم ترین نکاتی که باید به ان توجه کنیم چیست ؟

از مهم ترین نکات در زمان بستن قرارداد خرید ملک در قبرس میتوان به مواردی چون :قیمت نهایی ، تاریخ تحویل ، شرایط فسخ قرارداد ، تعهدات طرفین اشاره کرد.

ویدیو درباره قبرس و مزایای خرید ملک در این کشور

قیمت خانه در قبرس شمالی

متوسط قیمت ملک در قبرس 55 هزار پوند است و این قیمت وابسته به موارد متعددی می باشد. افراد برای خرید خانه در قبرس می بایست مواردی همچون سال ساخت ،محلی که خانه در ان واقع شده ، امکانات خانه ،شهر مد نظر و همچنین بودن یا نبودن خانه در کنار سواحل مدیترانه را مد نظر گرفته و سپس اقدام به خرید خانه در این کشور کنند.

یک ملک لاکچری در قبرس

از انجایی که امروزه صنعت ساخت ساز در قبرس شمالی دارای رونق بالایی میباشد پروژه های ساخت خانه بسیاری در این کشور در جریان است و به همین جهت سازندگان ملک در این کشور تلاش می کنند بالاترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه دهند تا بتوانند با سایر سازندگان خانه در این کشور رقابت کنند.
خرید خانه در کشور قبرس می تواند مزیت های بسیار زیادی داشته باشد که از جمله آنها دریافت اقامت این کشور می باشد.

نظرات در مورد خرید ملک در قبرس شمالی

تجربیات خریداران مسکن در قبرس شمالی از پروسه خرید و تصمیمات شان

قیمت آپارتمان در قبرس شمالی

خرید آپارتمان در قبرس شمالی گزینه مناسبی برای افرادی هست که می خواهند با سرمایه کمتر اقامت این کشور را دریافت کنند. افراد می توانند با خرید آپارتمان در قبرس شمالی اقدام به دریافت اقامت این کشور کنند. قیمت آپارتمان در قبرس شمالی نسبت به خانه های غیر آپارتمانی ارزان تر بوده و همین موضوع فرصت مناسبی را برای سرمایه گذاران و مهاجران ایجاد کرده است.
کیفیت آپارتمان های موجود در قبرس شمالی خصوصا در سال های اخیر به دلیل افزایش حجم ساخت ساز در این کشور بسیار بالا رفته و پروژه های آپارتمانی با امکانات بسیار خوبی در حال ساخت می باشد.

ویدیو مقایسه مزیت های خرید ملک در قبرس نسبت به ترکیه

قیمت آپارتمان به طور متوسط از 80000 پوند تا 3.5 میلیون پوند و بیش تر می رسد. نکته ای که افراد باید به آن دقت کنند متراژ آپارتمان، محل قرار گیری آن و تعداد اتاق های آن است.همچنین خرید آپارتمان در قبرس شمالی در صورتی که پارامتر های مد نظر دولت را داشته باشد می تواند اقامت دائم این کشور را به ارمغان بیاورد.
امروزه پروژه های مختلفی توسط دولت و بخش خصوصی اجرا شده است. افراد می توانند از میان این پروژه ها یکی از مناسب ترین ها را با توجه به نیازهایشان انتخاب و اقدام به خرید آن کنند.

قیمت خانه در قبرس به تومان

با توجه به نوسانات نرخ ارز قیمت ها دستخوش تغییر می شود اما در حال حاضر و به طور میانگین 4 میلیارد تومان می باشد.

ویدیو بازدید محیطی از یکی از شهرک های اپارتمانی در قبرس شمالی که توصیه میکنیم حتما مشاهده فرمایید.

 

خرید خانه ارزان در قبرس شمالی

خرید خانه ارزان در قبرس شمالی امکان پذیر می باشد. شما می توانید برای خرید خانه در قبرس به صورت ارزان قیمت از مشاوره همکاران ما استفاده نمائید. خرید خانه ارزان در قبرس بسته به منطقه ی قرار گیری خانه و متراژ آن و همچنین امکانات به کار برده شده در ساخت خانه تعیین می شود و بدیهی است که افراد می توانند با تعدیل خواسته های خود خانه ای با قیمت مناسب تر و متناسب با سطح بودجه خود تهیه کنند.انچه در این نوع از خرید اهمیت دارد این است که خریدار بتواند با یک بررسی کامل از پروژه های ساخته شده یا در حال ساخت بهترین گزینه ها را شناسایی کرده و در نهایت یکی را انتخاب و خریداری کند .

ویدیو پرسش پاسخ کامل در رابطه با خرید ملک در قبرس شمالی

شرایط خرید ملک در قبرس شمالی

برای خرید ملک در قبرس در صورت تصمیم به خرید پروژه ها می بایست اقدام به  انعقاد قرارداد با فروشنده ها (معمولا 30 درصد پیش پرداخت) کرده و سپس اقدام به پرداخت اقساط (حد اکثر 80 ماهه کنید) و همچنین برای خرید ملک اماده می بایست از شرایط سند اطمینان حاصل کنند که در این زمینه می توانید از مشاورین ما راهنمایی لازم را دریافت کنید در جدول ذیل می توانید جزئیات قیمت ها را مشاهده بفرمایید.

جدول هزینه خرید ملک در قبرس شمالی

قیمت ملکنام شهر و منطقه
فاماگوستااز 55000 تا 300000 پوند
لانگ بیجاز 70000 تا 500000 پوند
گیرنهاز 85000 تا 450000 پوند
نیکوزیااز 70000 تا 300000 پوند
لفکهاز 55000 تا 450000 پوند
اسکلهاز 55000 تا 30000 پوند

لازم به ذکر است این پروسه بسته به سرعت عمل خریدار در پیدا کردن و انتخاب خانه مد نظر خود بین دو هفته تا یک ماه زمان نیاز دارد.

اخذ اقامت و تابعیت با خرید ملک در قبرس شمالی

افراد برای اخذ اقامت دائم کشور قبرس شمالی نیاز به خرید ملک در قبرس شمالی دارند، شیوه های دیگری برای دریافت اقامت این کشور نیز وجود دارد که ما در سایر مقالات سایت به آنها پرداخته ایم. انواع ملک در کشور قبرس وجود دارد که افراد می توانند با خرید آن ها به اقامت این کشور دست پیدا کنند.

ملک ترکی: به ملکی که قبل از اعلام استقلال این کشور در مالکیت کشور ترکیه بوده است، ملک ترکی گفته می شود.
ملک قبرس: املاکی که کشور قبرس به مردم ترک قبرسی داده است ملک قبرسی نام دارد و فروشندگان و مالکان ان ترک زبان های قبرس می باشند
ملک خارجی: به ملکی که قبل از سال 1974 در اختیار مردم اروپایی و یا دیگر خارجی ها بوده است، ملک خارجی نام دارد.
ملک اجاره ای: به ملک های دولتی که افراد می توانند برای مدت زمان بالا آن را اجاره کنند ملک اجاره ای گفته می شود. مدت زمان اجاره ی این املاک 49 سال می باشد. افراد برای این کار می توانند درخواست خود را به صورت مستقیم و یا از طریق وکلای مهاجرتی به وزارت گردشگری ارسال کنند.
ملک TDM: پس از سال 1975 دولت قبرس شمالی املاکی را به طبقه ی کارگر و مهاجران ترک اعطا کرد که به این املاک، TDM گفته می شود.
املاک آزاد: برای خریدن چنین املاکی افراد می بایست به صورت مستقیم و تحت نظر یک وکیل قراردادی تنظیم و آن را به وزارت کشور بفرستند، در این قرارداد نیاز است تا مواردی همچون قیمت ملک، زمان تکمیل خرید و دیگر شرایط قید شود.

نکات مهم خرید ملک در قبرس شمالی که باید حتما به ان توجه کنید

 

 

 

 

خرید ملک در قبرس شمالی و مجوز کار

افراد با خرید ملک در این کشور و سکونت در ان می توانند مجوز کار را دریافت کنند (چنانچه نیازمند پیدا کردن کار در قبرس شمالی هستید همکاران ما اماده ارائه خدمات به شما می باشند)

انواع و اقسام مجوز کار در کشور قبرس شمالی وجود دارد. مجوز کار دانشجویی، مجوز کار TRNC، مجوز کار محدود و مجوز کار اولیه.

شرایط اخذ وام برای خرید ملک در قبرس شمالی

افراد می توانند برای خرید خانه در قبرس شمالی اقدام به اخذ وام نمایند. اولین موردی که می بایست در ارتباط با اخذ وام برای خرید ملک در قبرس شمالی ذکر گردد مربوط به داشتن ضامن است. مورد دیگری هم که در این مورد دارای اهمیت است مربوط به بهره بانکی است، که هرچه کمتر باشد سود شما از خرید خانه افزایش می یابد.

تصویر یک ملک مسکونی در قبرس
برای دریافت وام مسکن در کشور قبرس شمالی نیاز به مدارکی خواهید داشت که این مدارک عبارتند از : پاسپورت معتبر، افتتاح حساب در یکی از بانک های قبرس، گواهی تمکن مالی و شرایط سنی مناسب(کمتر از 70 سال).

دریافت وام به ان دسته از متقاضیان که قصد خرید ملک دارند اما از استطاعت مالی کافی برخوردار نیستند این امکان را می دهد که بتوانند به هدف خود دست پیدا کنند . توجه داشته باشید فراد در هنگام عقد قرارداد می بایست یک سوم از کل ارزش ملک یا خانه مد نظر خود را پرداخت نمایند.

راهنمای تصویری چگونگی خرید خانه به صورت قسطی در قبرس

چگونه-در-قبرس-خانه-قسطی-بخریم

شرایط-خرید-قسطی-خانه-در-قبرس-300x300

در کدام شهر قبرس شمالی خانه بخریم؟

افراد نیاز دارند تا برای خرید ملک در قبرس شمالی اقدام به مشخص کردن محل مد نظر خود کنند. کشور قبرس شمالی شهر های مختلفی دارد که افراد می توانند در آن ها اقدام به خرید خانه کنند. در پایتخت این کشور یعنی شهر نیکوزیا هزینه هر متر خانه تقریبا به طور متوسط 1780 پوند می باشد. شهر نیکوزیا می تواند به عنوان یکی از بهترین مقاصد افراد در کشور قبرس به شمار بیاید.
از دیگر شهر های کشور قبرس شمالی برای خرید خانه در این کشور می توان به شهر فاماگوستا اشاره کرد. هزینه های لازم برای خرید خانه و زندگی در این شهر تقریبا نصف شهر نیکوزیا می باشد. در شهر فاماگوستا قیمت هر متر خانه به طور متوسط 1020 پوند می باشد. علاوه بر آن گفتنی است که هزینه ی زندگی در این شهر نیز بسیار مناسب تر می باشد.

پیشنهاد ما به شما این است که علاوه بر مطالعه مقاله فوق برای کسب اطلاعات تخصصی بیشتر و دریافت مشاوره کامل در رابطه با خرید ملک در قبرس شمالی با همکاران ما به شماره تماس های 09011383135 و یا 00905338890738 تماس حاصل فرموده و یا از طریق واتس اپ در تماس باشید تا بتوانید به یک دید جامع در رابطه با این کشور دست پیدا کنید.

تصویر چند خانه

شهر دیگری که افراد می توانند برای خرید ملک و دریافت اقامت دائم کشور قبرس اقدام کنند، گیرنه نام دارد. این شهر به عنوان ارزان ترین شهر کشور قبرس شمالی برای خرید ملک و خانه شناخته می شود. قیمت هر متر خانه در شهر گیرنه به طور متوسط 918 پوند می باشد. افراد می توانند در این شهر با قیمت بسیار خوب و شرایط مطلوب تری اقدام به خرید خانه نمایند.
نکته ای که باید در ارتباط با خرید ملک در قبرس شمالی و شهر های مختلف آن اشاره کرد این است که اگر افراد بیش تر با قصد سرمایه گذاری می خواهند اقدام به این کار کنند بهتر است نهایت دقت را به خرج دهند چرا که سرمایه گذاری بر روی خانه و ملک در کشور های غریبه دارای ریسک است و این ریسک اگر حساب شده نباشد ممکن است خسارات جبران ناپذیری به بار بیاورد.

جدول بررسی مزیا و معایب شهرها برای خرید املاک در قبرس

معایب

مزایا

شهر

قیمت ملک نسبتاً بالا – ترافیک سنگین در فصل‌های شلوغ

ساحل زیبا و آب و هوای مدیترانه‌ای  مراکز تفریحی و گردشگری متنوع  نزدیکی به فرودگاه بین‌المللی ارجان  پویایی و امکانات رفاهی مناسب

گیرنه

عدم وجود فرودگاه بین‌المللی –

سواحل زیبا و تاریخی – دانشگاه‌های معتبر – منطقه آزاد تجاری – قیمت مناسب ملک

فاماگوستا

بندرگاه زیبا و تفریحات دریایی – منطقه آرام و خلوت – قیمت مناسب ملک

اسکله

– فاصله از مراکز تفریحی

– طبیعت زیبا و کوهستانی – آرامش و سکوت – قیمت مناسب ملک

لفکه

صوت معرفی بهترین شهرهای قبرس شمالی برای خرید اپارتمان و خانه

خرید ملک در قبرس شمالی به صورت اقساطی

خرید ملک در قبرس شمالی به صورت اقساطی نیز ممکن است. نکته ای که باید در ارتباط با این شیوه ی خرید ملک به آن اشاره گردد این است که شرایط پرداخت اقساط در ملک های مختلف منحصر به فرد می باشد. برای مثال در صورتی که بخواهید یک آپارتمان در شهر های مختلف کشور قبرس به صورت اقساطی خریداری نمایید نیاز به بررسی پروژه های مختلف دارید.
در کشور قبرس شمالی دولت و بخش خصوصی اقدام به اجرای پروژه های مختلف کرده اند. این پروژه ها به صورت نقدی اقساط به مشتریان فروخته می شوند. پرداخت اقساط در مدت زمان منحصر به فرد برای پروژه ها توسط مجریان پروژه ها از قبل تعریف شده است. افراد می توانند با بررسی این پروژه ها اقدام به خرید آن ها نمایند.

عکس یک خانه استخر دار در قبرس شمالی

برای خرید ملک در قبرس نیاز به مدارک مختلفی دارید. این مدارک عبارتند از: اصل گذرنامه و کپی از تمام صفحات آن، گواهی عدم سوء پیشینه، در صورتی که هم اکنون در قبرس شمالی و در خانه ای اجاره ای زندگی می کنید، قرار داد های اصل و کپی، شناسنامه همه اعضای خانواده، سند ملک در صورتی که ملک دیگری به نام شما در قبرس شمالی وجود داشته باشد، ترجمه سند ازدواج در صورت زوج بودن، قرارداد های ملک های فروخته و یا خریداری شده در گذشته در این کشور در صورت وجود، 6 تمبر به زبان ترکی، گزارش پزشکی سلامت جسمانی و روانی و صورت حساب های بانکی برای اخذ اقامت دائم این کشور.
افراد در صورتی که می خواهند با خرید ملک در قبرس شمالی اقامت دائم این کشور را به دست بیاورند نیاز دارند تا به مدت 5 سال بیش از 80 روز از کشور قبرس شمالی خارج نشوند.

صوت توضیحات در رابطه با مزیت های خرید خانه بصورت پیش خرید

 

مالیات خرید ملک در قبرس شمالی

به صورت کلی فرد در زمان خرید خانه در قبرس شمالی می بایست مبلغ معادل 5% درصد از ارزش خانه را به عنوان مالیات پرداخت کند و همچنین به منظور ثبت مالکیت ملک می بایست مبلغی معادل 12.5% درصد قیمت ملک در زمان معامله به اداره تاپو  پرداخت کند که می بایست %6.5 درصد ان در ابتدا پرداخت شود (پس از بستن قرارداد و ثبت ان) و مابقی مبلغ بعد از اماده شدن سند تفکیک شده .

صوت توضیحات در رابطه با مالیات خرید ملک 

 

قیمت ویلا در قبرس شمالی

قیمت ویلا در قبرس شمالی با توجه به پارامتر های مختلف دستخوش تغییرات می شود که از جمله این پارامترها می توان به محل قرار گیری و شهر مورد نظری که ملک در ان واقع شده اشاره کرد اما به طور متوسط قیمت پروژه های ویلایی در این کشور از عدد 200 هزار یورو تابیش از 5 میلیون یورو می شود. همچنین متراژ ملک و چند طبقه بودن یا نبودن ان هم بر روی قیمت ان تاثیر گذار است.

یک خانه در قبرس شمالی و امکانات ان

چنانچه محل قرار گیری در کنار سواحل مدیترانه باشد نیز از جمله دیگر نکاتی است که می تواند سبب افزایش قیمت می گردد.

به طور کلی بری خرید ویلا در قبرس شمالی از 200000 یورو تا بیش از 5 میلیون یورو می بایست هزینه کرد. افراد می توانند با توجه به خواسته ها و نیاز های خود اقدام به خرید ویلا در قبرس شمالی نمایند.

مراحل و نکات قانونی خرید ملک در قبرس شمالی

برای خرید ملک در قبرس شمالی افراد نیاز دارند تا مراحلی را قدم به قدم طی کنند. اولین مرحله ی خرید ملک در قبرس شمالی، انتخاب ملک است. افراد می بایست در ابتدا اقدام به انتخاب ملک مد نظرشان در کشور فوق نمایند. پس از آن نیاز به مشخص شدن قیمت و در صورت نیاز مذاکره با فروشنده برای خرید ملک مد نظر است.
مرحله ی دوم برای خرید ملک در قبرس شمالی پیش پرداخت خرید ملک پس از توافق است. افراد می بایست مبلغی در حدود 1000 الی 2000 پوند به فروشنده به عنوان پیش پرداخت بپردازند. این کار برای اطمینان دادن به فروشنده است تا از خریدار بودن شما مطمئن شود و ملک را به شخص دیگری نفروشد البته در نظر داشته باشید این مبلغ با عقد قرارداد با فروشنده پرداخت می شود و شما از باب مسائل قانونی هیچ نگرانی در رابطه با مبلغ پرداخت شده نخواهید داشت .
مرحله ی سوم بررسی ملک است، افراد پس از طی مراحل فوق می بایست از طریق یک وکیل مهاجرتی اقدام به بررسی ملک مدنظرشان نمایند. این کار برای اطمینان یافتن از عدم وجود وام مسکن و بدهی ملک مد نظر است.

یک خانه حیاط دار در قبرس شمالی

مرحله ی چهارم مربوط به تنظیم قرار دارد خرید ملک در قبرس شمالی می باشد. قرارداد فروش به زبان انگلیسی توسط وکیل فرد خریدار یا توسط دفتر اسناد رسمی معتبر تنظیم می شود. قرارداد فوق می بایست در حضور دو شاهد منعقد شود. پس از تنظیم قرارداد فرد خریدار موظف است در مدت 10 الی 14 روز کل مبلغ یا اولین قسط خود را را در صورت توافق به فروشنده بپردازد. در قانون جدید کشور قبرس شمالی فرد خریدار می بایست حق تمبر خود را به فروشنده در طی 21 روز بپردازد. گفتنی است که حق تمبر 0.5 درصد کل قیمت قیمت ملک خریداری شده است.
مرحله ی پنجم مربوط به دریافت مجوز خرید است. خریداران غیر ترک می بایست برای دریافت مجوز خرید به انجمن شهرداری قبرس شمالی مراجعه نمایند و درخواست مجوز خرید PTP بدهند.
مرحله ی ششم مربوط به انتقال سند مالکیت خرید خانه در قبرس شمالی است. پس از دریافت مجوز خرید، هم فروشنده و هم خریدار می بایست مالیات مربوط به انتقال ملک را بپردازند. پس از این کار فروشنده می بایست در اداره ی ثبت اسناد، سند ملک فوق را به نام خریدار منتقل نماید.

توضیحات صفر تا صد مراحل خرید ملک در قبرس که اطلاعات شما را در این زمینه کامل می کند 

 

 

 

 

توضیحات در رابطه با انواع سند در قبرس شمالی

هزینه اجاره خانه در قبرس شمالی

هزینه ی اجاره خانه بسته به موارد مختلفی در کشور قبرس شمالی متفاوت است. اولین موردی که در هزینه ی اجاره خانه در قبرس شمالی فوق تاثیر گذار می باشد متراژ خانه می باشد. هر چه متراژ خانه بیشتر باشد طبیعتا هزینه ی اجاره خانه در این کشور بیشتر خواهد بود. مورد بعدی که در هزینه های اجاره خانه تاثیر گذار می باشد مربوط به محل قرار گیری خانه ی مد نظر افراد است. اجاره کردن خانه در کنار دریای مدیترانه به نسبت مناطق دیگر نیاز به هزینه های بیشتری دارد.

یک ملک مسکونی در قبرس و شرایط ان

گفتنی است که به طور کلی هزینه ی اجاره خانه در کشور قبرس شمالی ماهیانه و به طور متوسط از 150 تا 500 پوند می باشد. این مقدار با توجه به موارد مختلفی می تواند بیشتر شود. برای مثال در صورتی که بخواهید یک آپارتمان با امکانات لاکچری اجاره کنید قطعا هزینه ی بیشتری در ماه به عنوان اجاره خانه پرداخت خواهید کرد.

واحد لافت چیست ؟

سایر هزینه های خرید ملک در قبرس شمالی

سایر هزینه های خرید ملک در قبرس شمالی مربوط به موارد مختلفی است. مورد اول هزینه ی سفر به این کشور می باشد. افراد برای سفر کردن به این کشور نیاز به خرید بلیط هواپیما و پرداخت هزینه های مربوط به محل سکونتشان دارند. تمامی این هزینه ها می تواند به صورت کلی به عنوان هزینه های مسافرت افراد تلقی گردد.

مورد بعدی که باید به آن اشاره شود مربوط به هزینه ی دریافت مجوز خرید است. افرادی که قصد خرید مسکن در قبرس شمالی دارند باید اقدام به دریافت مجوز خرید از انجمن شهرداری این کشور کنند. برای دریافت مجوز خرید نیاز به 100 الی 200 پوند خواهید داشت. این هزینه به انجمن شهرداری کشور قبرس شمالی پرداخت می شود.

تصویر یک ویلا در قبرس
پرداخت مالیات خرید ملک در قبرس شمالی نیز از جمله دیگر هزینه های خرید ملک در این کشور است. علاوه بر آن گفتنی است که تهیه کردن مدارک مورد نیاز برای خرید ملک در قبرس شمالی نیاز به هزینه هایی دارد.

مطالعه بیشتر :ثبت شرکت در قبرس شمالی

تفاوت قوانین اقامت خرید ملک در قبرس جنوبی و شمالی

اولین تفاوت خرید ملک در قبرس شمالی و جنوبی مربوط به پاسپورت این کشور ها می باشد. افرادی که می خواهند اقامت قبرس شمالی را به دست بیاورند با پاسپورت این کشورمی توانند به کشور های عضو اتحادیه ی شینگن سفر کنند ابن زمان برای دارندگان پاسپورت قبرس شمالی فقط 15 روز می باشد.
از جمله قوانین خرید ملک در قبرس جنبه مربوط به خرید عرصه است اما در قبرس شمالی شما می توانید هم عرصه و هم اعیان را بخرید.

عکس یک ملک در قبرس شمالی

افراد برای مهاجرت به کشور قبرس شمالی و یا جنوبی می بایست با یک موسسه ی مهاجرتی همکاری کنند. این موسسه های مهاجرتی به افراد اطلاعات لازم را ارائه می دهند و از بروز مشکلاتی همچون کلاهبرداری جلوگیری به عمل می آورند. افراد در صورتی که بتوانند یک موسسه ی معتبر برای انجام کار های مربوط به خرید ملک در قبرس شمالی و یا جنوبی انتخاب کنند قطعا سرمایه گذاری امن تری را تجربه خواهند کرد.

قوانین اقامت خرید ملک در قبرس جنوبی

افراد برای خرید ملک در قبرس جنوبی می بایست مراحلی را طی کنند. اولین مرحله برای خرید ملک در قبرس جنوبی پیدا کردن ملک مناسب جهت خرید است. مرحله ی بعدی تنظیم قرارداد فروش و پس از آن پرداخت بیعانه برای خرید ملک می باشد. یکی از اصلی ترین و مهم ترین مراحل خرید خانه در قبرس جنوبی مربوط به انتقال سند مالکیت است.
افراد پس از خرید ملک در قبرس جنوبی، برای انتقال سند نیاز به مدارکی دارند. اولین مورد تکمیل اظهارنامه مالیاتی برای انتقال ملک است. پس از تکمیل اظهار نامه می بایست اقدام به ضمیمه کردن سند ملک خریداری شده به مدارک نمایید. پس از تکیمل مدارک فوق افراد می بایست اقدام به پرداخت مالیات کامل بر اساس ارزش ملک نمایند.

یک خانه پارکینگ دار در قبرس

افراد در صورتی که قصد دریافت اقامت دائم این کشور را دارند باید بدانند که اقامت دائم این کشور با خرید ملکی به ارزش حداقل 300 پوند به مدت 24 سال صادر می گردد.
از جمله هزینه هایی که افراد برای خرید خانه می بایست در قبرس جنوبی بپردازند می توان به مواردی همچون هزینه های نقشه برداری، هزینه های تمبر، هزینه ی بنگاه معاملات مسکن و مالیات بر ارزش افزوده اشاره کرد.

تفاوت قیمت ملک در قبرس شمالی با قبرس جنوبی

قیمت ملک در قبرس شمالی عموما پایین تر و ارزان تر از قبرس جنوبی می باشد.

قوانین اقامت خرید ملک در قبرس شمالی

افراد برای دریافت اقامت دائم کشور قبرس شمالی نیاز دارند تا مراحل خرید ملک در قبرس شمالی و یا خانه در این کشور را طی کنند. علاوه بر آن افراد نیاز دارند تا برای دریافت اقامت این کشور مدارک مورد نظر را آماده و به ارگان مربوط ارائه دهند. دریافت اقامت دائم کشور قبرس شمالی علاوه بر ارزان بودن، پروسه ی آسان تری نیز دارد.
افراد می بایست اقدام به خرید ملکی نمایند تا بتوانند اقامت دائم این کشور را به دست بیاورند. افراد برای اخذ اقامت دائم این کشور پس از خرید ملک نباید بیش از 80 روز خارج از این کشور باشند. مدت زمان محدودیت فوق 8 سال می باشد.

یک خانه لوکس در قبرس
قوانین دریافت اقامت خرید ملک در قبرس شمالی دشوار نمی باشد و افراد می توانند به راحتی آن را دریافت کنند.
گفتنی است که افراد برای خرید ملک در این کشور تنها نیاز به ویزای فرودگاهی دارن.

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

خرید ملک در قبرس شمالی دارای مزیت های متعدد و منحصر به فردی دارد. اولین موردی که می بایست به آن اشاره گردد مربوط به رشد سالانه نرخ سرمایه گذاری در کشور قبرس شمالی است. افرادی که به دید سرمایه گذاری قصد خرید مسکن در قبرس شمالی را دارند می توانند از این مزیت به نحو احسن استفاده کنند. با سرمایه گذاری بر روی ملک در کشور قبرس شمالی افراد می توانند اقامت دائم این کشور را نیز به دست بیاورند.
مورد دیگری که در ارتباط با مزیت های خریدمسکن در قبرس شمالی می بایست ذکر گردد مربوط به هزینه های مناسب زندگی در این کشور است، افراد می توانند با هزینه های بسیار مناسب و مقرون به صرفه در آب و هوای بسیار خوب این کشور زندگی کنند. همچنین گفتنی است که این هزینه های مناسب و مقرون به صرفه سبب افزایش کیفیت زندگی افراد نیز خواهد شد.

خانه در قبرس شمالی


افراد با خرید املاک در قبرس شمالی می توانند پاسپورت کشور قبرس شمالی را به دست آورند. گفتنی است که شرایط اخذ پاسپورت کشور قبرس شمالی بسیار آسان است. افراد برای دریافت پاسپورت این کشور می توانند از طریق خرید ملک اقدام نمایند و پس از دریافت آن از مزیت های پاسپورت این کشور برخوردار شوند.

یک خانه در حال ساخت در قبرس

مردم کشور قبرس شمالی بسیار گرم و صمیمی هستند و در این کشور هزینه های تحصیل بسیار پایین می باشد. در کشور قبرس شمالی امروزه بیش از هر زمان دیگری به افراد تحصیل کرده توجه می شود. در این کشور دانشگاه ها و موسسه های آموزشی با کیفیت زیادی وجود دارد. افراد در صورت امکان می توانند در این کشور تحصیل کنند.
افراد با اقدام به خرید مسکن در این کشور می توانند اقدام پایه گذاری یک کسب و کار کنند. صنعت گردشگری در این کشور بسیار پر رونق است. افراد می توانند یک کسب و کار مبتنی بر این صنعت را راه اندازی کنند و به درآمد خارق العاده ای برسند. گفتنی است که برای راه اندازی یک کسب و کار در قبرس شمالی بهتر است با برنامه ریزی عمل کنید. بدون برنامه ریزی و تحقیقات لازم ممکن است سرمایه خود را از دست بدهید و صرفا ضرر و زیان به بار بیاورید.
سهولت در رفت و آمد، فاصله ی کم با ایران و برخورداری از مناطق طبیعی و تفریحی متعدد از جمله دیگر مزیت های خرید ملک در قبرس شمالی است.
از جمله نکات دیگری که می بایست در ارتباط با کشور قبرس شمالی ذکر گردد مربوط به درآمد اصلی کشور فوق می باشد، درآمد اصلی این کشور از صنعت گردشگری است به گونه ای که این کشور رتبه ی 7 را در میان کشور هایی که اقتصادشان مبتنی بر این صنعت است دارا می باشد. فضای کسب و کار هایی که مبتنی بر این صنعت بنا شده اند بسیار مناسب است.

چشم انداز اقتصادی قبرس با سرمایه گذاری در خرید ملک

قبرس شمالی از شمال با ترکیه و از جنوب با مصر همسایه است. جمعیت قبرس شمالی 326000 نفر بوده و پایتخت این کشور نیکوزیا بوده که جمعیت آن 73000 نفر می باشد.خرید ملک در قبرس شمالی و سرمایه گذاری بر روی آن می تواند برای افراد سود ده باشد. سرمایه گذاری بر روی ملک همانند دیگر موارد سرمایه گذاری دارای ریسک است. افراد باید برای سرمایه گذاری بر روی ملک دید بلند مدت داشته باشند چرا که در کوتاه مدت سود خاصی در سرمایه گذاری بر روی ملک چه در کشور قبرس و چه در کشور های دیگر وجود نخواهد داشت.
کشور قبرس شمالی در سال های اخیر رشد اقتصادی مناسبی داشته است. افراد می توانند با بررسی پروژه های دولتی و خصوصی اقدام به سرمایه گذاری بر روی آن ها کنند. گفتنی است که سرمایه گذاری بر روی ملک در کشور قبرس شمالی نیاز به اطلاعات بهینه ای دارد که افراد باید از آن برخوردار باشند. در صورت انجام هر گونه اقدام غیر منطقی ممکن است ضرر زیادی به افراد وارد شود.

یک خانه اماده تحصویل در قبرس
یکی از بهترین مناطقی که می توان برای همیشه در آنجا زندگی کرد، اطراف دریای مدیترانه است. این مناطق به عنوان بهترین مقصد توریستی در سراسر جهان نیز محسوب می شوند. افراد می توانند برای همیشه در این مناطق زیبا زندگی کنند به شرطی که اقدامات حساب شده و منطقی داشته باشند. خرید ملک در قبرس شمالی نسبت به اسپانیا و قبرس جنوبی نیاز به هزینه های کمتری دارد و می تواند این موقعیت را برای شما فراهم کند.
سرمایه گذاری در بخش شمالی قبرس در مقایسه با بخش جنوبی و کشور اسپانیا بسیار ارزان تر می باشد و در حدود نصف این کشور ها می باشد. برخورداری از شرایط جغرافیایی خارق العاده و آلودگی بسیار پایین از جمله دیگر نکاتی است که مزیت این اقدام به شمار می اید و می تواند تاثیر بالایی بر کیفیت زندگی خریداران بگذارد.

26 پاسخ

 1. خیلی خوبه که اطلاعات خوب و بروز رو در اختیار ما قرار میدید خصوصا در مورد قیمت ملک که میتونه کمک زیادی برای تصمیم گیری ما باشه

 2. اگر لیست ملک های که قابلیت تهاتر با ملکی در ایران رو دارن اینجا هم بذارید خیلی خوب میشه

  1. سلام دوست عزیز ممنون از همراهی شما ، لیست املاک قابل تهاتر در بخش اول همین صفحه هر چند وقت یکبار قرار میگیره همچنین شما با مراجعه به بخش پروژه ها هم میتونید لیست املاک قابل تهاتر را مشاهده بفرمایید.

 3. قیمت آپارتمان در قبرس شمالی در مقایسه با ترکیه گرون تر یا ارزون تره ؟ کدوم کشور برای خرید بهتره ؟

  1. درود بر شما همراه گرامی ، در پاسخ پرسش شما باید عنوان کرد که قیمت ها و مقایسه بین انها بستگی به شهر محل خرید ، محله و امکانات واحد خریداری شده می باشد .

  2. سلام و سپاس از همراهی شما ، در پاسخ پرسش شما میبایست گفت قیمت مسکن در این دو کشور بسته محله ، متراژ و امکانات خانه متفاوت می باشد اما به طور متوسط قیمت ها در قبرس اندکی کمتر می باشد.

 4. برای گرفتن اقامت از طریق خرید ملک حتما باید ملک اماده بخریم ؟

  1. سلام و سپاس از همراهی شما ، در پاسخ پرسش شما باید گفت که برای دریافت اقامت قبرس از طریق خرید خانه تفاوتی بین خانه اماده و پیش ساخته وجود نداشته و هر دونوع خانه میتوانید منجر به اخذ اقامت شود.

 5. سلام لطفا کامل راهنمایی کنید : با حداقل چه مبلغی میشه یک سوم ارزش ملک فاماگوستا رو خریداری کرد ؟ میشه لطفا کمکم کنید ، تصمیم گرفتم هر طور شده از هر اقامت و راهی که وجود داره مهاجرت کنم
  در مورد کشور های مختلفی تحقیق کردم چون شرایطم فعلا مهیا نیست ایا میتونم با گرفتن وام و بصورت اقساطی ارزان ترین ملک رو خریداری کنم ؟ هزینه ی مهاجرت چقدره؟؟

  1. سلام دوست عزیزم سپاس از پیام شما ، ببینید به صورت میانگین قیمت خرید در حدود 70 هزار پوند انگلیس هست که اگر بخواین یک سوم اونو پرداخت کنید میشه در حدود 23 هزار پوند و مابقی مبلغ رو هم میتونید بصورت اقساط پرداخت کنید .(در بازه زمانی 50 تا 60 ماه )

  1. سلام وقت بخیر ، در حال حاضر معتبرترین نوع سند ترک و اکسچنج می باشد.

  1. سلام و درود ، از جمله مزایای قبرس نسبت به ترکیه میتوان به مواردی مثل اینکه شما بعد از خرید ملک به صور کامل صاحب اون خواهید بود و میتونید هر زمان و به هر شخصی که خواستید اون رو بفروشید ، برخلاف ترکیه که برای فروش ملک باید حداقل یک دوره زمانی سه ساله طی بشه همچنین امنیت بسیار بالاقبرس که این کشور رو جز امن ترین کشورهای دنیا قرار داده ، اب و هوای بسیار بهتر و همچنین حقوق و دسمزد بالا تر نسبت به ترکیه و اقتصاد با ثبات تر از دیگر مزایای قبرس هست

 6. سلام ، ما اگر اقدام به پیش خرید ملک کنیم چه تضمینی بهمون داده میشه ؟ ایا شما تضمین خاصی ارائه میکنید بابت پولی که ما برای پیش خرید خونه پرداخت میکنیم ؟

  1. سلام وقت بخیر، تمامی سازندگان ملک در قبرس شمالی میبایست اقدام به ارائه وثیقه مالی به دولت قبرس کنند و چنانچه کوتاهی از جانب فروشندگان در قبال تحویل ملک فروخته شده صورت گیرد مبلغ داده شده به سازنده کاملا قابل استرداد می باشد .

 7. چند درصد از قیمت ملک رو پرداخت کنیم میتونیم برای دریافت اقامت درخواست بدیم ؟

  1. سلام دوست عزیز تشکر از پیام شما ، شما برای ملک های اماده بین 50 تا 60 درصد و برای ملک های پیش خرید با پرداخت 35 درصد از مبلغ ملک میتونید برای دریافت اقامت در خواست بدین

  1. سلام وقت بخیر . عواملی مثل متریال استفاده شده در ساخت خانه ، محله ، امکانات و شرکت سازنده در تعیین قیمت نهایی موثر می باشد

 8. خونه ها با منظره رو به دریا واقعا فوق العاده هستن

 9. میزان مالیات بر ارزش افزوده خرید ملک در قبرس برای هر خانه متفاوته یا بصورت یکسان اعمال میشه ؟

  1. این میزان بر اساس نوع ملک انتخابی ، متراژ و موقعیت ساخت متفاوت می باشد

 10. میشه چند تا از شرکت های معتبر سازنده ملک در قبرس رو معرفی کنید ؟

  1. سلام وقت بخیر از جمله معروف ترین سازنده ها میتوان به شرکت هایی مثل omag ,pamfilya ,asfen اشاره کرد

 11. به نظر بنده شهر لفکه هم آینده همانند لانگ بیچ داره ، چندتا پروژه بزرگ در این منطقه در حال اجرا شدن هست ، اگر این ها به نتیجه برسه ، کم کم پروژ های مسکونی بزرگتر هم توی این منطقه استارت میخوره .
  از طرف یکی از شرکت ها رفتیم و پروژه هاشون رو دیدیم ، واقعا محشر بودن ، خودم علاقمند شدم اونجا در آینده برای خرید ملک سرمایه گذاری کنم ، البته فکر کنم کمتر کسی اسم این منطقه رو شنیده باشه و یا رفته باشه ، چون اکثر خریدار ها در اسکله و لانگ بیچ و بعد هم گیرنه دنبال خونه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پروژه‌های امیرال اینوستمنت در قبرس شمالی

اطلاعات بیشتر را دریافت نمایید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این فرصت منحصر به فرد سرمایه گذاری ملک در قبرس شمالی، امروز با ما تماس بگیرید.

جهت دریافت مشاوره از طریق واتساپ