سرمایه گذاری در قبرس شمالی (صفر تا صد روش ها + مزایا و معایب)

در این مقاله ما قصد داریم درباره ی کشور قبرس و روش های سرمایه گذاری در قبرس شمالی برایتان صحبت کنیم. اگر مایل هستید که از روش های اخذ اقامت قبرس از طریق سرمایه گذاری مطلع شوید؛ می توانید این مقاله را مطالعه کنید. زیرا این مقاله یک منبع اطلاعاتی دقیق برای شما محسوب می شود. پس خوشحال می شویم چند دقیقه همسفر ما به کشور قبرس شوید.

همچنین توصیه ما به شما این است که در صورت تصمیم به سرمایه گذاری در قبرس با مشاوران ما به شماره تلفن های 09011383135 و یا 00905338890738 تماس حاصل فرمایید و مشاوره کامل و جامعی را در این خصوص دریافت کنید.

 

فرم سرمایه گذاری ذر قبرس شمالی

بعد از پر کردن فرم همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند و مشاوره رایگان می دهند.

 

یکی از راه های که می توانید کشوری را به عنوان مقصد انتخاب کنید؛ این است که به تحقیق درباره ان کشور بپردازید و اطلاعات کاملی را در رابطه با آن کشور کسب کنید.اولین گام برای مهاجرت، انتخاب کشور مقصد است. باید ببینم کشوری که قصد داریم به آن مهاجرت کنیم، آیا ارزش ترک وطن را دارد یا نه و اینکه در کشور مقصد چطور می توانیم پیشرفت کنیم. قبل از هر چیزی در مهاجرت باید ویژگی های کشور مقصد را مورد بررسی قرار دهیم. ببینم با توانایی و میزان تحصیلات و سرمایه خود چه جایگاه شغلی می توانیم در آن کشور داشته باشیم. اگر قبل از مهاجرت همه جوانب را بسنجید؛ خیلی راحت تر می توانید یک کشور را برای مهاجرت انتخاب نمایید و پس از مهاجرت در ان کشور به موفقیت برسید.

مطالعه بیشتر :شرایط کار در قبرس شمالی

روش های سرمایه گذاری در قبرس شمالی

اشنایی با قبرس شمالی برای سرمایه گذاری

قبل از اینکه بخواهیم درباره ی سرمایه گذاری در قبرس صحبت کنیم بیایید ویژگی های این کشور را بررسی کنیم. کشور قبرس در منطقه ی خاورمیانه قرار دارد و یکی از کشورهای جزیره ای محسوب می شود. این کشور در شرق دریای مدیترانه واقع شده است. کشور قبرس از سمت شمال با کشور مصر، از سمت شمال غربی با کشور های اسرائیل و لبنان و غزه، از سمت جنوب و جنوب شرقی با کشورهای ترکیه و سوریه و یونان و از غرب با  کشور سوریه همسایه است. قبرس را می توان سومین جزیره بزرگ در دریایی مدیترانه دانست.

ویدیویی در رابطه با قبرس و  مزیت های سرمایه گذاری در این کشور 

https://www.namasha.com/v/e96b5weY

همچنین این کشور 360000 نفر جمعیت دارد و  یکی از پرجمعیت ترین کشور های دریای مدیترانه محسوب می شود. پایتخت این کشور شهر نیکوزیا است که بزرگترین شهر این کشور هم می باشد. زبان رسمی مردم قبرس یونانی و ترکی است و اقلیت های مذهبی آن بیشتر ارمنی و عرب قبرسی تشکیل می دهند. دین هایی که در این کشور وجود دارد؛ اسلام و مسیحیت است. البته جمعی از مردم این کشور لاییک هم هستند. کشور قبرس به دو بخش تقسیم می شود یکی بخش شمالی و یکی هم بخش جنوبی. ساکنین قبرس شمالی بیشتر مسلمان و ترک زبان هستند. اما ساکنین قبرس جنوبی بیشتر اروپایی و یونانی هستند.

مطالعه بیشتر :خرید آپارتمان در قبرس شمالی

جدول خلاصه اطلاعات مهم در رابطه با سرمایه گذاری در قبرس

حداقل سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی چقدر است؟

 این مبلغ از عدد 50000 پوند اغاز می شود

بهترین شهرهای قبرس شمالی برای سرمایه گذاری چه شهرهایی هستند؟

ایسکله و اسن تپه بهترین مناطق قبرس شمالی برای سرمایه گذاری می باشند

چرا باید در قبرس شمالی سرمایه گذاری کنیم ؟

مالیات پایین ، اقتصاد در حال توسعه ، امنیت بالا از جمله مزایا سرمایه گذاری در این کشور است

انواع روش های سرمایه گذاری در قبرس چیست؟

خرید مسکن ،ثبت شرکت ، خرید اوراق قرضه ، کارآفرینی

 

چگونه در قبرس شمالی سرمایه گذاری کنیم؟

انواع روش های سرمایه گذاری در قبرس شمالی

حال که با ظرفیت های مناسب اقتصاد کشور قبرس اشنا شدیم خوب است که این نوید را به شما بدهیم که سرمایه گذاری در این کشور نه تنها به لحاظ اقتصادی می تواند فواید بسیاری داشته باشد بلکه می تواند منجر به اخذ اقامت در این کشور برای شما و خانواده تان شود پس در ادامه به معرفی انواع روش های سرمایه گذاری در این کشور میپردازیم.

مطالعه بیشتر :قوانین ثبت شرکت در قبرس شمالی

معرفی روش های سرمایه گذاری در قبرس شمالی

سرمایه گذاری در قبرس شمالی از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت در قبرس شمالی یکی از متداول ترین روش های سرمایه گذاری در این کشور است . شما می توانید با استفاده از ثبت شرکت یک ویزای 2 ساله دریافت کنید و تا هر زمان که بیمه و مالیات پرداخت نمایید؛ امکان اقامت در قبرس را دارید. شما با این روش سرمایه گذاری در قبرس شمالی میتوانید بعد از مدتی درخواست اقامت دائم هم نمایید. برای انجام هر گونه فعالیتی در قبرس باید حتما ثبت شرکت را انجام دهید. زیرا برای جلوگیری از پولشویی تمامی حرکات بانکی زیر نظر گرفته میشود. حتی شما برای راه اندازی یک سوپر مارکت کوچک هم باید مراحل ثبت شرکت را انجام دهید. ولی ویژگی که این روش دارد این است که شما می توانید از طریق ثبت شرکت چند کار را به طور هم زمان آغاز کنید.

اگر شما اروپایی یا قبرسی باشید؛ هیچ مشکلی برای ثبت شرکت ندارید. اما اگر شخصی از ایران بخواهد با این روش سرمایه گذاری در قبرس شمالی، فعالیت کند؛ باید حتما پیش شرط های لازم را جهت ثبت شرکت انجام دهد تا بتواند اقامت بگیرد. پیش شرط های لازم برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی به شرح زیر است.

1- اولین شرط برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی این است که ابتدا باید مبلغ 120 هزار دلار در مدت 2 الی 3 ماه در حساب صاحب شرکت در قبرس قرار داده شود.

2- دومین شرط برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی این است که مبلغ 1000 دلار به صورت دائمی و تا زمانی که شرکت در قبرس فعالیت می کند در حساب صاحب شرکت بماند و توسط دولت بلوکه  شود.

3- آخرین شرط هم برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی نیز این است که شخصی که قصد افتتاح یک شرکت را دارد؛ باید حدود 7000 هزار دلار برای هزینه های حسابداری و اداری صرف کند.

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در قبرس شمالی

سرمایه گذاری در قبرس شمالی از طریق از طریق خرید ملک

خرید ملک در قبرس شمالی امروزه یکی از روش هایی است که شما بتوانید از طریق ان اقامت این کشور را اخذ نموده و همچنین از رشد این سرمایه گذاری نیز بهره مند شوید. شما هم حتما به این نکته برای گرفتن اقامت فکر کرده اید. اما خرید ملک یکی از حساس ترین و مهم ترین تصمیمات فرد برای مهاجرت است. کشور قبرس به دلیل اقتصاد خوبی که دارا می باشد، یکی از کشورهای مطمئن برای سرمایه گذاری محسوب می شود. بعضی از افراد در کشورهایی همچون قبرس اقدام به خرید ملک می کنند و آن را به افراد دیگر اجاره می دهند. این روش یک راه برای گرفتن اقامت قبرس محسوب می شود و همچنین می توانند در سال میزان بالایی یورو دریافت نمایند.از مزایای اصلی این روش این است که شما با کمترین چالش و در کوتاه ترین زمان می توانید اقامت خود را دریافت کنید و همچنین این روش می تواند راهی باشد که بتوانید از طریق ان از سرمایه خود محافظت کنید و حتی همانطور که گفته شد با کرایه دادن ملک از ان درامد مناسبی داشته باشید.

خرید ملک برای سرمایه گذری در قبرس شمالی یکی از راه های مطمئن و ایمن برای افزایش سرمایه محسوب می شود. حالا برسیم به این سوال که چرا خرید ملک در قبرس می تواند یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری محسوب شود؟ خرید ملک و سرمایه گذاری در قبرس شمالی از این جهت بسیار اهمیت دارد که این کشور یکی از کشور های عضو اتحادیه اروپا محسوب می شود و رفاه بالایی در این کشور وجود دارد. همچنین به دلیل رفاه بالا و موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی آن باعث شده این کشور به یکی از قطب های توریستی دنیا محسوب شود. از این رو این کشور نیاز به انواع اقامتگاه ها و هتل ها دارد. شما می توانید با استفاده از خرید ملک در این کشور یک راه مطمئن برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی انجام دهید.

مطالعه بیشتر : خرید ویلا در قبرس شمالی 

سرمایه گذاری با خرید مسکن در قبرس شمالی

سرمایه گذاری در قبرس شمالی از طریق اوراق قرضه

خرید اوراق قرضه را هم می توانیم یکی از راه های سرمایه گذاری در قبرس شمالی بدانیم. زیرا این امکان در هر کشوری برای افراد وجود ندارد و محدود کشور های این امکان را در اختیار افراد قرار می دهند. شما می توانید با خرید اوراق قرضه در این کشور اقامت این کشور را هم دریافت نمایید. روش سرمایه گذاری در قبرس شمالی از طریق خرید اوراق قرضه باید توسط کمیسیون اوراق بهادار تایید گردد. افراد می توانند با خرید اوراق به مبلغ 500 هزار یورو و سرمایه گذاری در قبرس شمالی، اقامت این کشور را دریافت نمایند. افرادی که از طریق خرید اوراق قرضه اقدام به سرمایه گذاری در قبرس شمالی و دریافت اقامت کنند؛ می توانند برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نیز اقامت بگیرند.

 این اقامت به مدت 3 سال اعتبار دارد و پس از 3 سال می توانید اقامت دائم این کشور را برای خود، همسر و فرزندانتان نیز دریافت نمایند. همچنین امکان دیگر که در سرمایه گذاری در قبرس شمالی برای افراد به وجود می آید این است که بتوانند با این مبلغ و اوراق قرضه در جاهای دیگر هم سرمای گذاری کنند. برای مثال افراد می توانند  ملک بخرند و یا در یک کار سود آور دیگر هم شریک شوند. اگر شما قصد دارید یک راه برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی پیدا کنید؛ خرید اوراق می تواند یکی از گزینه های مناسب برای مهاجرت محسوب شود. پس پیشنهاد می کنیم اگر امکان خرید اوراق قرضه را دارید؛ فرصت را از دست ندهید و اقدام به خرید نمایید.

سرمایه گذاری در قبرس شمالی از طریق خرید اوراق قرضه

سرمایه گذاری در قبرس از طریق کارآفریی در قبرس شمالی

این روزه ها با پیشرفت تکنولوژی و همچنین پیشرفت اقتصاد، کشورها اقدام به سرمایه گذاری از طریق کار آفرینی  می کنند. یکی از راه هایی که شما می توانید سرمایه گذاری در قبرس شمالی داشته باشید، کار آفرینی است. چون کشور قبرس علاقه زیادی به پیشرفت اقتصاد خود دارد، افراد کار آفرین را از سراسر دنیا جذب می کند. کشور قبرس برای افراد کار آفرین مزایا و امتیازات زیادی قائل شده است و تمامی حمایت های لازم جهت پیشرفت آن ها را انجام می دهد. اما افراد چگونه می توانند در قبرس شمالی به عنوان یک کار آفرین کار خود را آغاز کند؟ افراد کار آفرین باید یک ایده نو و خلاقانه را به این کشور ارائه نمایید. بعد این طرح باید توسط دولت قبرس تایید و بررسی شود. اگر این طرح قابلیت اجرا در این کشور را داشت؛ دولت قبرس اقدام به جذب شما می کند. در روش سرمایه گذاری در قبرس شمالی از طریق کار آفرینی، دولت این کشور به شما امتیازاتی می دهد.

این امتیازات شامل اجازه اقامت همسر و فرزندان زیر 18 سال است که می توانید از دولت این کشور کسب کنید و بعد از مدت 5 سال به شما اقامت دائم هم داده می شود. البته اگر ایده های شما ناب و دسته اول باشد یا اینکه همیشه در حال ایده های خلاقانه به این دولت باشید؛ این کشور امتیازات ویژه ای را در اختیار شما قرار می دهد. پس اگر یک کارآفرین هستید و ایده های نو و جدیدی را دارید می توانید به عنوان یک گزینه مناسب به کشور قبرس فکر کنید و ایده های خود را برای این کشور بفرستید. ایده های شما می توانید یکی از امن ترین راه های سرمایه گذاری در قبرس شمالی محسوب شود.

مطالعه بیشتر:تحصیل در قبرس شمالی

سرمایه گذاری در قبرس شمالی با کارافرینی

اخذ اقامت با سرمایه گذاری در قبرس شمالی

اخذ اقامت قبرس از طریق سرمایه گذاری هم امکان پذیر می باشد. کشور قبرس به دلیل استراتژیک ها و موقعیت جغرافیایی آن یکی از کشورهای محبوب برای سرمایه گذاری محسوب می شود. قبرس به دلیل زیبای زیاد به زیباترین کشور در جزایر مدیترانه تبدیل شده است و از این رو افراد تمایل زیادی برای سرمایه گذاری در این کشور از خود نشان می دهند. یکی از ویژگی های خوب این کشور این است که همه افراد توان سرمایه گذاری در این کشور زیبا را دارند. زیرا مدیریت اقتصاد و مشاغل این کشور بسیار خوب و با کیفیت است.  شما می توانید در بخش های مختلفی از قبیل مشارکت در ساخت و ساز، مشارکت در پروژه های صنعتی و مالی و همچنین مشارکت در خرید و فروش املاک، اقدام به سرمایه گذاری نمایید.

 این کشور از این جهت برای سرمایه گذاری حائز اهمیت است که با پیشرفت اقتصاد و همچنین رو به رشد بودن شرایط سرمایه گذاری، می تواند امکان رشد و پیشرفت شما را در زمینه های مختلف فراهم آورد. همچنین با قرار دادن فرصت های بسیار برای  سرمایه گذاری های داخلی و خارجی می تواند باعث افزایش سرمایه های اولیه شما شود. اگر شما به هر طریقی در قبرس اقدام به سرمایه گذاری کنید، می توانید اقامت دائم این کشور را هم دریافت نمایید. نکته قابل توجه در سرمایه گذاری در قبرس شمالی این است که شما بعد از مدتی و در صورت یک سرمایه گذاری مناسب  نه تنها می توانید سرمایه اولیه خود را بازگردانید بلکه همچنین سود قابل توجهی را هم دریافت نمایید. یعنی اینکه بعد از سه سال اصل پول شما به همراه سود آن در اختیارتان قرار می گیرد.

 

مزایای سرمایه گذاری در قبرس شمالی چیست؟

از جمله مزایای سرمایه گذاری در قبرس این می باشد که سرمایه گذاری در قبرس شمالی نسبت به پرتغال 30 تا 40 درصد و نسب به پرتغال 40 تا 50 درصد و البته نسبت به فرانسه و ایتالیا 60 تا 70 درصد کمتر می باشد.

مزایای سرمایه گذاری در قبرس شمالی چیست؟

کشور قبرس یکی از کشورهایی است که سرمایه گذاری در آن مزایای زیادی را  برای شما به همراه دارد. زیرا  این کشور به دلیل اقتصاد رو به رشدش می تواند شرایط ویژه ای را برای افراد فراهم کند. در این بخش قصد داری چند مزیت سرمایه گذاری در قبرس شمالی را برایتان شرح دیم.

1- مزیت اول سرمایه گذاری برای ایرانیان در قبرس این است که شما نیاز به دریافت ویزا ندارید.

2- می توانید به راحتی به کشور ترکیه رفت و آمد کنید.

3- نزدیکی به کشور ایران باعث شده امکان سرمایه گذاری راحت تر انجام گیرد.

4- این کشور با توجه به شرایط رفاهی و اقتصادی که دارد؛ هزینه های تحصیلی و زندگی در آن بسیار پایین است.

5- به دلیل وجود آب و هوا و شرایط زندگی یک مکان فوق العاده برای مهاجرت محسوب می شود.

6- این کشور یکی از توریستی ترین کشور های دنیا محسوب می شود و همین امر می تواند باعث بهبود وضعیت زندگی شما شود. زیرا می توانید با ساخت ملک یا هتل ها درآمد بیشتری برای خود فراهم آورید.

7- شرایط تحصیلی برای اشتغال در کشور قبرس برای شما به راحتی کسب می شود.

8- با انتخاب یکی از راه های سرمایه گذاری می توانید اقامت دائم را کسب کنید.

9- آب و هوای این کشور چهار فصل است و یک جای خوب برای زندگی محسوب می شود.

10- روش های متنوعی در این کشور برای دریافت اقامت وجود دارد و شما می توانید بسته به ویژگی های خود یک راه را برای مهاجرت و دریافت اقامت انتخاب کنید.

اما بیشترین راه دریافت اقامت برای کشور قبرس ویزای تحصیلی است. چون شما هم امکان تحصیل دارید و هم می توانید شغل مناسبی را بعد از پایان تحصیل کسب کنید.

مطالعه بیشتر : خرید خودرو در قبرس شمالی

چرا سرمایه گذاری در قبرس

چشم انداز اقتصادی سرمایه گذاری در قبرس شمالی

از آنجایی که نرخ بیکاری در این کشور بسیار پایین است؛ حاکی از شرایط مطلوبی شغلی می باشد. در چند سال اخیر نرخ بیکاری در این کشور 10 درصد اعلام شده بود. اما با شرایط مطلوبی که این کشور به وجود آمده نرخ بیکاری در این کشور به زیر 8 درصد رسیده است. این یعنی این کشور یک شرایط فوق العاده برای کار و ایجاد شغل فراهم آورده است. همچنین میانگین درآمدی هر فرد در قبرس با توجه به هزینه های زندگی از شرایط مطلوبی برخوردار می باشد.

 وجود شغل های متعدد باعث شده افراد اقدام به دریافت ویزا و اقامت در این کشور نمایند. افرادی که با ویزای کاری به کشور های دیگر نقل مکان می کنند پس از مدتی می توانند برای دریافت اقامت دائم خود درخواست دهند و خود و خانواده شان برای همیشه ساکن این کشور شوند.

بنابراین کشور قبرس به دلیل هزینه های پایین زندگی می تواند گزینه ی مناسبی برای مهاجرت کاری هم در نظر گرفته شود از این رو اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با ویزای کاری قبرس شمالی دارید مقاله ما در همین رابطه را مطالعه فرموده و یا با کارشناسان ما برای دریافت مشاوره تخصصی تماس حاصل فرمایید.

چشم انداز سرمایه گذاری در قبرس

کشور قبرس یکی از کشورهایی است که آب و هوای معتدل دارد و یکی از کشورهای دنیا با اب و هوای سالم محسوب می شود.  این کشور تابستان های گرم و خشک و زمستان های بارانی و معتدلی دارد. به دلیل وجود آب های معتدل این کشور یکی از کشورهای سرسبز دنیا محسوب می شود. این نکته هم درباره ی قبرس بسیار جالب است که تابستان های  این کشور از اواسط اسفند ماه آغاز می شود و تا اواخر شهریور ماه ادامه می یابد. همچنین زمستان های این کشور از اواسط آبان ماه شروع و تا اواخر بهمن ماه ادامه می یابد. اما اگر بخواهیم درباره ی وضعیت جفرافیایی این کشور برایتان صحبت کنیم؛ باید بگوییم که این کشور مساحتی بالغ بر 9250 کیلومتر می باشد.

این کشور در بین سه قاره اروپا، آسیا و آفریقا واقع شده است. به دلیل شرایط مساعد جوی می توان باغ های میوه و سبزی زیادی را در این کشور مشاهده کرد. از جمله مهم ترین شهر های این کشور هم می توان به شهرهای پافوس، لارناکا، لیماسول و کایرنیا اشاره کرد. در این کشور 77 درصد مردم آن یونانی و حدود 18 درصد آن ها هم ترک هستند. افراد این کشور به زبان های آلمانی، فرانسوی و روسی تسلط کامل دارد. اما می توان گفت به دلیل اهمیت زبان انگلیسی تمامی مردم این کشور به زبان انگلیسی مسلط هستند. قبرس یکی از کشور های تاریخی نیز محسوب می شود و حتی افسانه ها و داستان های زیادی درباره ی خدایان در بین مردم این کشور وجود دارد.

اطلاعات مهم برای سرمایه گذاری قبرس

اقتصاد کشور قبرس شمالی

یکی دیگر از مواردی که می تواند در مهاجرت  و سرمایه گذاری در قبرس شمالی تاثیر گذار باشد؛ اطلاع از وضعیت اقتصادی و ارزش پولی این کشور است. واحد پول کشور قبرس از سال 2008 یورو اعلام شد. در قبرس شمالی هم پول رایج مردم لیر محسوب می شود. شما قبل از اینکه بخواهید سرمایه گذاری در قبرس شمالی را آغاز کنید باید اعتبار و ارزش پول این کشور را بسنجید که تا اندازه زیادی می تواند باعث موفقیت و پیشرفت شما شود. اما نوبت به بررسی اقتصاد مردم این کشور می رسد.

طبق گزارشات جهانی کشور قبرس یکی از کشور هایی است که از اقتصاد رو به رشدی برخوردار می باشد. همچنین می توان آن را یکی از کشورهای پیشرفته منطقه به حساب آورد. تاکنون نرخ بیکاری در این کشور بالاتر از 10 درصد نشده است و قبرس از جمله کشورهای ثروتمند محسوب می شود. این کشور به دلیل شرایط منطقه ای و جغرافیایی به عنوان پل ارتباطی بین قاره های آسیا، آفریقا و اروپا محسوب می شود و یکی از شاهراه های این منطقه به حساب می آید.

البته بیشتر اقتصاد کشور قبرس منتبی بر خدمات و بازار آزاد هدایت می شود. این کشور دارای سطح بالایی از آموزش است و همه ساله تعداد زیادی دانشجو از کشورهای مختلف خواهان تحصیل در این کشور هستند. سطح بالای آموزش در آن باعث شده اقتصاد این کشور روز به روز بهتر شود و در سطح های بالایی قرار گیرد. بنابراین می توانیم بگوییم که سرمایه گذاری در قبرس شمالی می تواند یکی از گزینه های پیشرفت شما و فرزندانتان محسوب گردد.

تصویری از قبرس شمالی

 

چرا باید در قبرس شمالی سرمایه گذاری کنیم؟

یکی از اصلی ترین دلایلی که قبرس را به یک مقصد جذاب برای سرمایه گذاران تبدیل می کند نرخ مالیات اندک بوده که سوداوری سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاران به طور قابل توجهی افزایش می دهد. 

سخن پایانی

 مهاجرت یکی از تصمیمات مهم و شاید ترسناک زندگی هر فردی باشد. زیرا بدون برنامه ریزی و کسب اطلاعات می تواند صدمه جبران ناپذیری برای شما به همراه داشته باشد. پس سعی کنید اطلاعات خود را بالا ببرید. اما ما خوشحالیم که شما مایل به کسب اطلاعات هستید و تا اینجای این مقاله ما را همراهی کردید. ما تلاش کردیم یک تعریف کلی از شرایط کشور قبرس برایتان شرح دهیم. همچنین قصد داشتیم راه های مختلف سرمایه گذاری را به شما معرفی کنیم تا شما بسته به شرایط و ویژگی های خود یک راه مطمئن و ایمن را انتخاب نمایید. اما نکته ای که وجود دارد این است که اگر شما کشور قبرس را برای مهاجرت انتخاب کرده اید؛ باید قبل از مهاجرت به قبرس اطلاعات کافی درباره ی  این کشور کسب کنید.

حتی شرایط و میزان سرمایه ای را که قصد دارید در این کشور سرمایه گذاری کنید را محاسبه نمایید. قبل از هر چیزی باید این مقاله را به عنوان یک منبع اطلاعاتی برای خود در نظر بگیرید و بعد اقدام به مشورت نمایید. شما می توانید با همکاران ما  در بخش مهاجرت به قبرس مشورت نمایید و هرگونه سوالی که در این زمینه برایتان به وجود می آید را از آن ها بپرسید. در این صورت می توانید ریسک مهاجرت را کاهش دهید و با خیال راحت راهی کشور قبرس شوید.

یک پاسخ

  1. بنظرتون برای یه کارمند با درامد ارزش داره که توی قبرس سرمایه گذاری کنیم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پروژه‌های امیرال اینوستمنت در قبرس شمالی