ثبت شرکت در قبرس شمالی

 

در ادامه این مقاله که راجع به ثبت شرکت در قبرس شمالی نوشته شده است توضیحاتی راجع به شرایط ثبت شرکت قبرس به شما می‌دهیم. اگر قصد دارید سرمایه­ ی خود را در یک شرایط مطمئن به جریان بیندازید، ثبت شرکت در قبرس که یکی از کشورهای رو به پیشرفت محسوب می‌شود گزینه­ ی مناسبی است. سرمایه­ گذاری در چنین کشوری نیازمند آگاهی از شرایط و قوانین قبرس شمالی است.

ثبت شرکت در قبرس

بنابراین ضروری است که هنگام اقدام برای تأسیس شرکت در قبرس شمالی از مزایایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد و چالش­های احتمالی آگاهی داشته باشید. همچنین به شما توصیه میکنیم اگر به دنبال شناسایی سایر روش ها برای اخذ اقامت قبرس شمالی هستید مقاله ما در رابطه با  خرید ملک در قبرس شمالی را مطالعه بفرمایید و یا با همکاران ما به شماره تماس های 09011383135و یا 00905338890738 تماس حاصل فرمایید.

فرم مشاوره ثبت شرکت در قبرس شمالی

بعد از پر کردن فرم همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند و مشاوره رایگان می دهند.

 

یکی از مسائل مهم برای کسانی که قصد ثبت شرکت در قبرس شمالی را دارند این است که ایا با تاسیس شرکت امکان دریافت اقامت این کشور را دارند یا خیر؟ در جواب باید گفت در صورت ثبت شرکت در قبرس شمالی امکان دریافت اقامت این کشور برای شما فراهم میشود.

ویدیو توضیحات درباره ثبت شرکت در قبرس 

جدول توضیح مراحل ثبت شرکت در قبرس شمالی به صورت قدم به قدم 

مرحلهتوضیحات
انتخاب نوع شرکتاولین قدم برای ثبت شرکت در قبرس، انتخاب نوع شرکت است. انواع مختلف شرکت‌ها در قبرس عبارتند از: * شرکت با مسئولیت محدود * شرکت سهامی خاص * شرکت تضامنی * …
تهیه مدارکپس از انتخاب نوع شرکت، باید مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت را تهیه کنید. این مدارک عبارتند از: * کپی پاسپورت و کارت ملی تمام سهامداران و مدیران شرکت * آدرس محل سکونت سهامداران و مدیران شرکت * گواهی عدم سوء پیشینه سهامداران و مدیران شرکت * طرح توجیهی (Business Plan) * …
افتتاح حساب بانکیشما باید یک حساب بانکی به نام شرکت در قبرس افتتاح کنید.
تنظیم اساسنامه و اظهارنامهاساسنامه و اظهارنامه شرکت باید توسط یک وکیل یا مشاور حقوقی تنظیم شود.
ارائه مدارک به اداره ثبت شرکت‌هاپس از تهیه تمام مدارک، باید آنها را به اداره ثبت شرکت‌ها در قبرس ارائه کنید.
دریافت گواهی ثبت شرکتپس از بررسی مدارک توسط اداره ثبت شرکت‌ها، گواهی ثبت شرکت به شما اعطا خواهد شد.

جدول خلاصه اطلاعات مهم در رابطه با ثبت شرکت در قبرس شمالی 

هزینه های ثبت شرکت در قبرس شمالی چقدر است؟

بین 500 تا 5000 یورو بسته به شرکت و شرایط آن

انواع شرکت های قابل تاسیس در قبرس 

شرکت تضامنی ، شرکت بین المللی ، شرکت با مسئولیت محدود

حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت در قبرس چقدر است؟

این عدد مبلغی بین 49000 یورو تا 100000 یورو می باشد.

سوالات متداول درباره ثبت شرکت در قبرس شمالی 

1-سوال:ایا مهاجرت به قبرس از طریق ثبت شرکت بهترین شیوه مهاجرت به این کشور می باشد ؟

پاسخ:با توجه به اینکه این شیوه مهاجرتی منجر به اخذ اقامت دائم این کشور می شود اگر قصد دریافت اقامت دائم را دارید به شما پیشنهاد میکنیم  این روش را در کنارسایر روش ها در نظر گرفته و در کنار دریافت اقامت به توسعه کسب و کار خود بپردازید و از مزیت های وصل شدن به بازارهای جهانی استفاده کنید. بی شک تاسیس شرکت در قبرس گزینه مناسبی برای شما می باشد که در کنار دریافت اقامت از مزیت های وصل شدن به بازار جهانی استفاده کنید .

2-سوال:آیا در صورت تاسیس شرکت در قبرس شمالی میتوانم اقدام به استخدام کارمند غیر قبرسی کنم ؟

پاسخ:بله در صورت دریافت مجوز کار برای کارمند غیر قبرسی می توانید او را استخدام کنید.

3-هزینه ی پیگیری های قانونی ثبت شرکت در قبرس شمالی چقدر است ؟

پاسخ:این هزینه بسته به نوع شرکت و شرایط بین 1200 تا 4000 یورو می باشد.

4-شرایط ثبت شرکت در قبرس شمالی چیست؟

پاسخ :به طور کلی شرایط ثبت شرکت در قبرس شمالی به شرح زیر می باشد :

1-انتخاب نام شرکت 

2-ارائه مدارک اقامتی خود و کارمندان شرکت

3-دپوزیت کردن پول در یکی از بانک های قبرس شمالی به مبلغ 100000 دلار در صورت نداشتن شریک قبرسی و 49000 دلار در صورت داشتن شریک قبرسی در زمان تاسیس شرکت 

4-ثبت ادرس شرکت با خرید یا اجاره دفتر در قبرس شمالی 

5-ارزش ثبت شرکت در قبرس شمالی به لحاظ کسب و کاری چیست؟

ارزش ثبت شرکت در قبرس شمالی جدای از نزدیکی این کشور به بازارهای اروپایی این مزیت را برای شرکت های ایرانی ایجاد می کند که بتوانند بدون دغدغه مراودات مالی خود را داشته باشند و بتوانند در بازارهای خارج از ایران فعالیت کنند.

6-در حال حاضر بهترین نوع از شرکت جهت ثبت در قبرس چه نوعی می باشد ؟

در حال حاضر بهترین نوع از شرکت برای خارجی ها جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد اما برای انتخاب این مورد حتما از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید.

7-بهترین حوزه ها برای شروع کار و فعالیت در قبرس شمالی چیست ؟

حوزه های عمرانی و توریستی و حوزه IT جزو بهترین حوزه ها برای راه اندازی کسب و کار می باشند .

8-مالیات کسب و کار در قبرس شمالی چقدر است ؟

پاسخ :مطابق انچه در وب سایت chambers.com اعلام شده :

نرخ مالیات شرکتی در قبرس شمالی 12.5 درصد می باشد.

9-قوانین مربوط به آدرس شرکت چگونه است ؟

آدرس شرکت می بایست حتما در خود خاک قبرس باشد ، و البته شما می توانید از خدمات ارائه شده در زمینه آدرس های مجازی هم برای پیشبرد کار خود استفاده کنید .

شرایط و قوانین ثبت شرکت در قبرس شمالی

از جمله قوانینی که باید در صورت ثبت شرکت در قبرس شمالی توجه نمایید رعایت یک سری از بندهای قانونی است. این قوانین شامل تمامی شرکت­های مستقر در این کشور به استثنای یک سری از شعبه­ های محدود خارجی می‌شود. شرکتی که در کشور قبرس شمالی تأسیس می‌شود باید دارای دو سهام‌دار باشد. این شرکت­ها حداقل باید یک مدیر داشته باشند. در صورتی که یک مدیر خارجی در رأس این شرکت­ها حضور داشت باشد نیاز به یک ضمانت­نامه ­ی 30000 لیری است که از یک بانک قبرسی دریافت شده باشد.

خلاصه ای از تمام نکات مهم ثبت شرکت در قبرس شمالی 

این ضمانت نامه به عنوان تضمینی در خصوص بدهی مالیاتی دریافت می‌شود. شرکت­ها باید حداقل یک منشی داشته باشند که وظیفه­ ی او هم ارائه­ ی اسناد رسمی است. شرکت­ها همچنین باید دارای یک آدرس در قبرس شمالی باشند. یک مبلغ به عنوان حداقل میزان سرمایه گذاری در این کشور اعلام شده است. در صورتی که تمامی قوانین را رعایت نمایید می‌توانید با اطمینان کامل شرکت خود را ثبت نمایید. قوانین در این کشور از ثبات خوبی برخوردار است.

هزینه ثبت شرکت در قبرس شمالی شامل تمبر، مالیات و… هم می‌شود.

مطالعه بیشتر: تحصیل در قبرس

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در قبرس شمالی

هزینه ثبت شرکت در قبرس شمالی

برای ثبت شرکت در کشور قبرس شمالی نیاز به صرف یک سری از هزینه ­ها مثل مالیات دولت، هزینه سالیانه، هزینه تمبر، هزینه ثبت نام و راه ­اندازی شرکت می­باشد. شما هر سال برای اینکه اظهارنامه‌ی مالیاتی خود را تکمیل کنید لازم است یک تمبر 100 یورویی خریداری کنید. مالیات دولت هم یکی از هزینه­  های موجود است. هر شرکت فعال در این کشور باید سالیانه مبلغی را تحت عنوان مالیات پرداخت نماید. در صورت عدم پرداخت ممکن است با هزینه­ های سنگینی مواجه شوید. در واقع باید آگاه باشید که یکی از حساس ­ترین فعالیت­ های مالی در کشور قبرس مربوط به مالیات است.

هزینه ثبت شرکت در قبرس شمالی

یکی از هزینه­ های موجود در ثبت شرکت مربوط به پیگیری مراحل ثبت قانونی است. هزینه­ ی راه ­اندازی آن 1200 تا 4000 یورو می‌باشد. همچنین توجه کنید هیچ قیمت پایینی بدون دلیل نیست و ممکن است علت آن کیفیت پایین خدمات باشد. بنابراین هنگام انجام کارهای ثبت شرکت به سوابق ارائه دهندگان خدمات توجه کنید. برای ثبت شرکت یک سری از هزینه­ های سالیانه هم باید پرداخت نمود. این هزینه­ ها باید برای استخدام وکیل، منشی، حسابدار، دبیر و ثبت دفتر پرداخت شود.همچنین شما می توانید برای ثبت شرکت خود یک فضای کار را اجاره کرده و مدارک ان را به دولت ارائه دهید.

هزینه ثبت شرکت در قبرس شمالی

ثبت شرکت در قبرس شمالی و اخذ اقامت قبرس

طبق مواردی که پیش از این اشاره نمودیم ثبت شرکت در قبرس شمالی مزایای زیادی در اختیار شما می‌گذارد اما امکان دریافت اقامت از این طریق برای شما وجود ندارد. زمانی که شما در این کشور سرمایه گذاری انجام دهید و شرکت خود را ثبت کنید می‌توانید با راحتی بیشتری اقامت دریافت کنید. در صورتی که نیاز به دریافت اقامت کشور قبرس را دارید یک راه این است که در کشور قبرس خانه بخرید. به طور کلی خرید خانه یک راه بهتر برای دریافت اقامت این کشور است و در یک زمان کوتاهی می‌توانید به اقامت این کشور دست پیدا کنید. در ادامه راجع به انواع مختلف شرکت­هایی که امکان ثبت در این کشور دارند توضیحاتی را به شما ارائه می‌کنیم.

ثبت شرکت در قبرس

ثبت شرکت در قبرس شمالی یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در قبرس شمالی می باشد.

صوت تکمیلی نکات مهم ثبت شرکت در قبرس شمالی 

معرفی انواع شرکت قابل تأسیس در قبرس شمالی

شرکت های بین‌المللی

امروزه انواع مختلفی از شرکت امکان تأسیس در قبرس شمالی را دارند. شما می‌توانید با توجه به موقعیتی دارید سرمایه­ گذاری مورد نظر خود را انجام دهید. شرکت بین‌المللی اولین نوع از این شرکت­ها است که می‌تواند با مجوز قبرس شمالی خارج از کشور فعالیت کند. این نوع از شرکت­ها نمادی به نام IBC دارند. این شرکت­ها شامل مالیات بر درآمد، سهم صندوق تأمین کارکنان و حق بیمه است. شرکت های بین المللی نوعی از کسب و کار است که یک مزیت مهم نسبت به سایر شرکت­ها دارد. مزیت شرکت های بین المللی(شرکت های منطقه ازاد) معافیت از مالیات است. این شرکت ها می تواند بصورت انفرادی و یا مشارکتی  توسط  شخص یا اشخاص حقیقی تأسیس شود، مدیریت این شرکت هم باید توسط یک شخص حقیقی انجام شود. بعد از تأسیس تمام وظایف از جمله مالیات، بیمه و… را باید فردی که اقدام به ثبت شرکت نموده است انجام بدهد. شرکت هایبین المللی در اداره ثبت شرکت­ها به ثبت می‌رسند.

معرفی انواع شرکت قابل ثبت در قبرس

شرکت های تضامنی

در صورتی که قصد ثبت شرکت در قبرس شمالی دارید می‌توانید اقدام به ثبت شرکت تضامنی کنید. این نوع از شرکت­ها به شکل مشارکتی همراه با چند شرکت تأسیس می‌شود. هر کدام از این شرکت­ها مسئولیت تأمین سود و زیان خود را بر عهده دارند. سود و زیان یک شرکت با توجه به سهمی که در میان شرکا دارد تعیین می‌شود.

شخصی در حال تنظیم قرارداد یک شرکت

هر سهام‌داری با توجه به سودی که کسب می‌کند اقدام به تسویه­ ی مالیات بر درآمد می‌کند و از جانب شرکت مالیاتی پرداخت نمی‌شود. شرکت با مسئولیت محدود نوعی دیگر از شرکت­هایی است که امکان ثبت در کشور قبرس را دارند.

شرکت با مسئولیت محدود

در این نوع از شرکت­ها مسئولیت اعضا در ازای سهمی که دارند محدود می‌شود. شرکت با مسئولیت محدود از پرطرف‌دارترین انواع شرکت است که امروزه در قبرس به ثبت می‌رسد. عمدتاً ثبت این گونه شرکت­ها توسط سرمایه ­گذاران خارجی انجام می‌شود. این نوع شرکت با توجه به سهامی بودن ساختارش می‌تواند تا 50 سهام‌دار داشته باشد. مزیتی که این شرکت­ها نسبت شرکت­های سهامی خاص دارند این است که می‌توانید بدون محدودیت خاصی سهام را به فرد مورد نظر خود واگذار کنید. شما می‌توانید نماینده یک شرکت خارجی در قبرس هم باشید.

هزینه ثبت شرکت در قبرس

مطالعه بیشتر : خرید خودرو در قبرس شمالی

مراحل ثبت شرکت در قبرس شمالی

قبل از اینکه اقدام به ثبت شرکت در قبرس شمالی بنمایید بهتر است به تمام مراحلی که باید انجام بدهید آگاهی داشته باشید. در ادامه تمام مراحلی که برای ثبت کردن شرکت در قبرس باید انجام شود را ذکر می‌نماییم. اولین مرحله برای ثبت شرکت انتخاب کردن نامی بر اساس قوانین قبرس است. دومین مرحله تنظیم اساسنامه ­ی شرکت است. در مرحله ­ی بعدی که تکمیل فرم می­باشد بهتر است از یک وکیل با سابقه کمک بگیرید. بعد از واریز هزینه­ ی ثبت شرکت شما می‌توانید اقدام به ثبت شرکت در اداره­ ی ثبت نمایید.

مراحل تاسیس شرکت در قبرس

مرحله­ ی بعدی این است که آدرس شرکت خود را تعیین کنید و سپس ثبت نمایید. همچنین شما در مرحله­ ی بعدی باید حساب خود را در این کشور افتتاح کنید و سرمایه ­ی خود را داخل آن انتقال دهید. شما برای اینکه بتوانید در این کشور فعالیت کنید نیاز به تکمیل کارهای اداری سازمان مالیات و بیمه دارید. برای انجام کارهای مالیاتی نیاز به دریافت کد مالیاتی و کد بیمه خواهید داشت. بعد از اینکه تمامی 8 مرحله را طی کردید می‌توان گفت که ثبت شرکت شما به پایان رسیده است. بهتر است برای انجام شدن این مراحل تحقیقات خود را کامل نمایید.

در صورتی که می‌خواهید هنگام تأسیس شرکت در قبرس شمالی دچار سردرگمی نشوید از قوانین آن اطلاع پیدا کنید.

مراحل ثبت شرکت در قبرس شمالی

مدارک لازم برای تأسیس شرکت در قبرس شمالی

شما برای ثبت شرکت در قبرس شمالی به یک سری از مدارک نیاز خواهید داشت. اطلاع قبلی از مدارک مورد نیاز به شما کمک زیادی می‌کند و شما را از سردرگمی نجات خواهد داد. در صورتی که دقت مناسبی در تکمیل مدارک نداشته باشید امکان دارد به دلیل مدارکت ناقص روند کاری شما به تعویق بیفتد. در ادامه لیست مهم‌ترین مدارکی که برای ثبت شرکت در قبرس نیاز دارید را ذکر می‌نماییم. اولین مورد مدارک هویتی از جمله پاسپورت است که هنگام ثبت کردن شرکت در قبرس باید آنها را ارائه دهید. مورد بعدی گواهی عدم سوءپیشینه است.

ثبت شرکت در قبرس شمالی

در واقع برای ثبت شرکت در این کشور سوابق شما بررسی می‌شود. گواهی تمکن مالی هم نشان می‌دهد که شما سرمایه ی مورد نیاز برای ثبت شرکت را دارید و باید آن را به اداره­ ی مربوطه در قبرس ارائه کنید. رزومه کاری و تحصیلی هم از جمله مدارکی است که باید ارائه شود. یک سری از فرم­ ها هم که برای ثبت شرکت تکمیل کرده­ اید، از جمله مدارکی هستند که باید برای ثبت شرکت ارائه نمایید. همچنین شما باید بیزینس پلن یا همان برنامه­ ی کاری خود را ارائه کنید. شش موردی که ذکر شد مدارک اصلی مورد نیاز برای ثبت کردن شرکت در قبرس شمالی محسوب می‌شوند.

تأسیس شرکت در قبرس شمالی می‌تواند یک سرمایه گذاری مطمئن با آینده­ای روشن برای شما باشد.

مدارک لازم برای تأسیس شرکت در قبرس شمالی

 

حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت در کشور قبرس

همان‌طور که پیش از این ذکر شد برای تأسیس شرکت در قبرس شمالی باید یک سرمایه اولیه داشته باشید. میزان سرمایه­ اولیه­ ی مورد نیاز برای هر نوع شرکت متفاوت است. به طور مثال سرمایه­ ی مورد نیاز برای تأسیس یک شرکت صادرات و واردات با سرمایه­ ی مورد نیاز برای یک شرکت خدماتی متفاوت است. سرمایه­ ی مورد نیاز برای شرکت هایی که موسس یا موسسان ان خارجی باشند 100 هزار دلار با معادل یورویی این عدد و شرکت هایی که یکی از موسسان ان اهل قبرس باشد 49000 دلار می باشد.

تاسیس شرکت در قبرس شمالی دارای قوانین شفاف و واضحی است.

حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت در کشور قبرس

متقاضی ثبت شرکت باید هزینه­ های مربوط به استخدام، انجام امور مالیات شرکت، هزینه اجاره و یک سری از موارد دیگر را هم بر عهده بگیرد. به طور کلی افرادی که می‌خواهند اقدام به ثبت شرکت در قبرس شمالی کنند باید مبلغی بین 49000 تا 100000 دلار یا معادل یورویی این عدد هزینه کنند

مالیات شرکت در قبرس شمالی

یک مورد که به شما کمک می‌کند کار ثبت شرکت خود را در قبرس انجام دهید استفاده از مشاورانی مجرب است. مجموعه­ ی ما می‌تواند شما را در این زمینه کمک کند. شما می‌توانید از طریق راه­ های ارتباطی سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مطالعه بیشتر : خرید ویلا در قبرس شمالی 

مزایا و معایب ثبت شرکت در کشور قبرس

در انتها قصد داریم که مزایا و معایب کلی ثبت شرکت در قبرس شمالی را ذکر کنیم تا شما را در گرفتن تصمیم نهایی کمک کند. یکی از مواردی که به شما کمک می‌کند از امنیت سرمایه­ گذاری خود اطمینان داشته باشید فساد اداری بسیار پایین در کشور قبرس شمالی است. یکی از مزایای دیگر ثبت شرکت در قبرس شمالی که می‌تواند شوق شما را برای سرمایه گذاری در این کشور افزایش می‌دهد اقتصاد رو به پیشرفت  قبرس شمالی است. به دلیل اقتصاد رو به پیشرفت قبرس شمالی بعد از مدت زمان کمی می‌توانید سود مناسبی به دست بیاورید.

قبرس شمالی ثبات اقتصادی مناسبی دارد و شما می‌توانید از اینکه بحران­ های ناگهانی در این کشور اتفاق نمی­افتد مطمئن باشید. همچنین میزان مالیات در این کشور در مقایسه با کشورهای اطرافش پایین­تر است. به دلیل مالیات­های سنگین در کشورهای اروپایی مسئله ­ای که در مورد قوانین مالیاتی ذکر شد اهمیت بالایی دارد. مورد آخری که می‌توان در مورد مزایای سرمایه گذاری در این کشور گفت این است که رفاه شهروندی قبرس شمالی بالا است. در صورتی که شاخص های اقتصادی را چک کنید متوجه می‌شوید قبرس شمالی تا حد زیادی شرایط خوبی را از لحاظ اقتصادی فراهم کرده است.

در ویدیو زیر هم شما می توانید اطلاعات کاملی از هزینه های یک ماه زندگی در قبرس شمالی بدست اورید که پیشنهاد میکنیم حتما مشاهده کنید

 

اگر بخواهیم به معایب ثبت شرکت در قبرس شمالی اشاره کنیم در ابتدا باید گفت که اگر فردی قصدش از ثبت شرکت در قبرس این باشد که اقامت در قبرس را هم دریافت کند به هدفش نخواهد رسید. همان‌طور که ذکر شد امکان اخذ اقامت با ثبت شرکت در کشور قبرس وجود ندارد. همچنین سیستم حمل و نقل این کشور نیز از کیفیت پایینی برخوردار است. حمل و نقل ضعیف قبرس باعث می‌شود که در طول اقامت موقت خود در این کشور با مشکلاتی روبرو شوید. در صورتی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارید پس از سنجیدن تمام مزایا و معایب اقدام نمایید.

ثبت شرکت در قبرس شمالی-min

چه شرکت ها و کسب و کارهایی در قبرس شمالی می توانند سوداور باشند؟

کسب و کارها و ایده های متنوعی جهت شروع در قبرس شمالی می توانند سود اور باشندخصوصا ایده هایی که مربوط به حوزه کار های فنی و تاسیساتی و ساختمانی و همچنین مشاغلی در حوزه مشاغل الکترونیکی و برقی از جمله حوزه هایی هستند که تاسیس شرکت در رابطه با انها و فعالیت در حوزه انها می توانند منجر به سود اوری شوند.

در صوت زیر هم ما اقدام به معرفی یک موقعیت بسیار جذاب برای تاسیس شرکت و کسب و کار کرده ایم که از شما دعوت میکنیم حتما به ان گوش کنید.

10 پاسخ

  1. با توجه به متن که عنوان شده ثبت شرکت در قبرس شمالی منجر به اقامت نمیشه ایا اینکار برای انجام فعالیت های تجاری توی قبرس مفید هست ؟ و میشه با ثبت یک شرکت تجاری در قبرس کار صادرات و واردات کنیم؟

  2. آیا برای تاسیس یک استارتاپ هم باید شرکت ثبت کنیم ؟

    1. سلام و سپاس از همراهی شما ، بله چنانچه استارتاپ شما معاملات تجاری و تبادلات مالی داشته میبایست شرکت خود را ثبت نمایید.

  3. آیا برای ثبت شرکت نیاز هست حتما وکیل داشته باشیم و بهش وکالت بدیم ؟

    1. سلام دوست عزیز، برای اینکار هیچ اجبار قانونی وجود نداره و خودتون هم میتونین اینکار رو انجام بدین اما طبیعتا این کار نیاز به اشراف به مسائل قانونی داره فلذا توصیه میشه از کمک های یک متخصص بهره مند بشین

    1. درود ، در حال حاضر نرخ مالیات شرکتی در قبرس شمالی بین 10 تا 23 درصد بسته به سایز شرکت شما ، میزان تراکنش و نوع فعالیت می باشد.

  4. برای کسی که اول راه هست بهترین نوع شرکتی که میتونه ثبت کنه کدام نوع شرکت هست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پروژه‌های امیرال اینوستمنت در قبرس شمالی